Přihlásit
Základní informace | Služby | Hardware a teorie | Návody | Fotogalerie | Mapa | Odkazy & download | Fórum | Dlužníci | Monitor sítě |
Vyhledat
Vyhledat
Změna fóra | Přehled témat | Nový příspěvek | Zobrazit jednotlivě

Rychlost internetu 1306,,
Autor: Pepa
Datum: 30.09.2010, 17:51:58

Nezlobte se na mě, ale už mě to tu doopravdy sere. Jestli mám platit každý měsíc za internet 390,- Kč, když jeho rychlost stahování nepřesáhne 60 KB/sec, tak se mi to zdá docela ubohé. Když chci hrát hry po netu, tak to taky není možné. Tak mi někdo řekněte, za co tu vlastně platím těch 390,- Kč? KDyž se chci dovolat Milanovi, aby s tím něco udělal, tak raději ani nebere telefon, tak kde to kurva jsme?


SPONZOROVANÉ ODKAZY / ADVERTISING

Re: Rychlost internetu 1308,0,0
Autor: Čížek Milan
Datum: 01.10.2010, 12:57:14

Ahoj,
co to plácáš? Není třeba hned tak útočně, kde to jsme?. :)) Kdyby ses mi snažil dovolat, nejspíš bych o tom něco musel vědět, což tedy nevím a zmeškaných hovorů 0 (většinou volám zpět). :-)

A sám vidíš, jak je to snadné, třeba napsat právě sem na fórum... Stejně tak jsi mohl využít třeba email, nebo zkusit zavolat třeba Vlastovi nebo Pavlovi, servisy se řeší vždy, pokud k nim je nějaký podnět, což do této chvíle nebyl.

Pro jistotu jsem večer udělal restart tvého zařízení, ale nemyslím, že by tam byl nějaký problém. Rychlost 60KB/s odpovídá 512kbps. Takže by bylo potřeba uvést nějaké bližší informace, třeba od kdy problém trvá, jakým způsobem jsi k této rychlosti dospěl (jaký měřák nebo metodu ověření jsi použil), jestli je to závada trvalá nebo se projevuje třeba jen ve špičce, atd.

Každopádně jsi na 2.4GHz technologii, kterou nelze příliš srovnávat s 5GHz, kde rychlost tarifu Classic jde klidně i přes 10/10Mbps (http://rychlost.cz/isp/chvalsiny-net/wifi/). Nicméně jsem zkusil rychlost Classic na 2.4GHz navýšit, tak dej vědět, jestli k nějaké změně došlo.

Milan






TOPlist