Přihlásit
Základní informace | Služby | Hardware a teorie | Návody | Fotogalerie | Mapa | Odkazy & download | Fórum | Dlužníci | Monitor sítě |
Vyhledat
Vyhledat
Změna fóra | Přehled témat | Nový příspěvek | Zobrazit jednotlivě

Noční neomezený INET+ 1258,,
Autor: Jakub Litvan
Datum: 05.02.2010, 20:34:36

Noční neomezený INET+

v čase od 0:00 do 6:00 dočasně ruší veškeré blokované protokoly/služby nezahrnuté do standardní nabídky tarifu, zároveň uživateli otevírá plný neomezený přístup v maximální sdílené rychlosti. Určeno převážně pro příznivce vyšších datových objemů, výměnných sítí (P2P) apod. Použitelné rovněž pro on-line hraní či specifické (ve výchozím tarifu blokované) aplikace.

Cena: 85,- Kč/měsíc

Noční neomezený INET + asi doopravdy není neomezeným od 0:00 do 6:00 sleduju to už delší dobu a po vyším downloadu jak 2 GB klesne stahovaní opět na cca 60 kB/s
mohu ti dát screen co sem dělal ve 4 hod ráno na rychlost.cz (mělo by to tam i být v tý historii) ... Psal sem i na ICQ a nedočkal sme se odpovědi ... Mohu teda přestoupit na těch 5 Ghz ? Platí promě ta sleva ? A je tam pořát ten FUP ? :) Děkuju za odpověď :) Kuba


SPONZOROVANÉ ODKAZY / ADVERTISING

Re: Noční neomezený INET+ 1259,0,0
Autor: Čížek Milan
Datum: 06.02.2010, 05:07:34

Ahoj,
díval jsem se na to, opravdu to nefunguje jak by mělo. :) Bude třeba to opravit. Opravil jsem také popisek týkající se limitů, už nějaký delší čas jsou ty hranice o něco posunuté.

Na 5GHz stále ještě dotaci dáváme, problém je s tím, že jsi mimo pokrytí. Nicméně až se trochu oteplí, máme v plánu vybudovat další 2-3 nové 5GHz sektory, které pokryjí ten zbytek. Přechod na 5GHz si můžeš u mě závazně zarezervovat. Ano, na 5GHz FUP jako takový není, a je tam max. agregace 1:10! Funguje to prostě úplně jinak... :-)

Milan


Re: Noční neomezený INET+ 1260,0,0
Autor: Jakub Litvan
Datum: 06.02.2010, 14:18:57

OK super díky za odpověď jinak k té rychlosti dřív sem kolikrát stahoval něco málo přes 300 Kb/s a teď to nad 220 prostě nejde :(

Jestlo to nebude opravit do konce unora tak už mi to prosím na další měsíc deaktivuj. I když sem stahoval do 6:00 tak po 6 mi rychlost nepřesáhla 60 Kb/s ..
Což mi přijde zbytečné vyhazování peněz chtěl sem to na stahování např filmů abych si je v noci stáhnul a odpoledne mohl hrát online hry.Ale hned jak se zapne FUP tak nemám šanci si zahrát.Snad bude 5 Ghz co nejdřív jinak se z tohohle netu asi zbláznim. :)






TOPlist